Darmowy program do windykacji

W naszej ofercie najniższy abonament to właśnie dostęp do darmowego systemu do windykacji. W ramach tej subskrypcji będzie Państwo w stanie sprawdzić pełną funkcjonalność systemu. Jeśli miesięczna ilość powiadomień poprzez email w Państwa przypadku nie jest duża i nie przekracza 25 wiadomości to w ramach darmowego dostępu do systemu można skutecznie prowadzić polubowną windykację. Przypominać swoim klientom o niezapłaconych należnościach oraz wzywać ich do zapłaty. Import danych takich jak dane klienta oraz dane o fakturach będzie możliwy z pliku. Otrzymają Państwo możliwość tworzenia grup windykacji wg. własnych kryteriów, szablonów komunikacji oraz procesów windykacji.

Czym różni się oferta darmowego systemu do windykacji od wersji płatnej?

Podstawowe różnice to ograniczona liczba wiadomości email do 25 sztuk miesięcznie. Dodatkowo brak możliwości korzystania z wysyłki poprzez SMS. W ramach bezpłatnego dostępu nie ma również możliwości integracji z systemem zewnętrznym poprzez API. Pozostałe funkcje systemu nie są ograniczone. Po pierwsze można importować nieograniczoną ilość klientów i faktur. Można utworzyć nieograniczoną ilość grup windykacji, szablonów komunikacji oraz procesów windykacji.

Co jeśli potrzebuję windykować większą ilości klientów?

W każdej chwili mogą Państwo poprosić o zmianę abonamentu na inny. Wszystkie dotychczasowe dane nie będą utracone. Dzięki temu można dostosować ofertę do własnych potrzeb.

Program do windykacji za darmo?

Tak to możliwe, dzięki naszej subskrypcji "start" w systemie polubownej windykacji Premon. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Adres

SMAPPS Sp. z o.o.
​ul. Tytusa Chałubińskiego 9/2 02-004 Warszawa
Polska

Kontakt

Email: kontakt@premon.pl