Bezpieczeństwo danych to nasz priorytet

premon

    Kładziemy szczególny nacisk na bezpieczeństwo danych naszych klientów, aby osoby nieupoważnione nie miały dostępu do Państwa danych. Na bezpieczeństwo danych składa się wiele rzeczy. Przede wszystkim to zaufany partner dostarczający infrastrukturę oraz bezpieczeństwo centrum przetwarzania danych. Współpracujemy z partnerami świadczącymi najwyższe standardy w kwestii zabezpieczeń dostępu do centrów danych, zasilania awaryjnego, systemów przeciwpożarowych oraz redundantnej infrastruktury. Dbamy o bezpieczeństwo serwera, czyli częste aktualizacje oprogramowania, aby wyeliminować błędy oprogramowania. Udostępniamy tylko niezbędne usługi sieciowe do funkcjonowania naszej aplikacji. Wykonujemy również regularne kopie bezpieczeństwa raz dziennie, które są przechowywane w innym centrum danych niż serwery aplikacji PREMON. Komunikacja pomiędzy Państwa urządzeniami oraz serwerem jest zaszyfrowana, aby osoby trzecie nie mogły jej podsłuchać. Dodatkowo każde żądanie dostępu do system po uwierzytelnieniu jest dokonywane poprzez zmienny klucz, co zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa.


    Na koniec sama aplikacja, która jest uruchamiana po stronie Państwa urządzeń końcowych została zbudowana w technologii OpenUI5, stworzonej przez firmę SAP SE (największego na świecie dostawcy komercyjnego oprogramowania biznesowego dla firm).


    Przestrzegamy prawa i zasad związanego z przetwarzaniem danych osobowych. System jest zgłoszony do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO).


    Te wszystkie powyższe aspekty to tylko część obszernego tematu związanego z bezpieczeństwem danych aplikacji. Skrupulatnie i konsekwentnie ich przestrzegamy, co powoduje, że Państwa dane są bezpieczne.

Bezpieczeństwo premon.pl
Adres

SMAPPS Sp. z o.o.
​ul. Tytusa Chałubińskiego 9/2 02-004 Warszawa
Polska

Kontakt

Email: kontakt@premon.pl