Aplikacja Premon

Powszechnie wiadomo, że najbardziej optymalną formą porozumienia z dłużnikiem, która jednocześnie nie wykluczy dalszej z nim współpracy jest windykacja polubowna.
Najczęściej stosowaną metodą polubownej windykacji należności w polskich firmach jest wpisanie w zakres obowiązku specjalistów ds. księgowości monitorowania niezapłaconych terminowo faktur przez kontrahentów oraz pozostawania z nimi w kontakcie do czasu uregulowania zaległych płatności. Łatwo sobie wyobrazić, że przy odpowiednio dużym wolumenie dokumentów taki dodatkowy obowiązek przysparza wiele problemów, a skuteczność całego procesu bez dodatkowych inwestycji (np. kadrowych) staje pod znakiem zapytania.

System Premon powstał z myślą wsparcia pracy osób zajmujących się windykacją polubowną w firmach. Adresowany jest zarówno do osób zaangażowanych w windykację „okazjonalnie” jak również do profesjonalistów, którzy codziennie spędzają wiele godzin na kontaktach z dłużnikami.  

zalety Premon

Premon to nie tylko system monitowania kontrahentów o nadchodzących czy zaległych płatnościach. Dzięki tej aplikacji można uporządkować w firmie cały proces odzyskiwania długu, a tym samym od zaraz wpłynąć na jego skuteczność poprzez obniżenie wskaźnika zadłużonych faktur. Dostępny i niezawodny

100%

Niezależny od urządzenia

Dzięki wykorzystanej architekturze oraz użytej technologii system Premon jest całkowicie niezależny od urządzenia. Działa zarówno na komputerach stacjonarnych jak też wszystkich urządzeniach mobilnych Czytaj więcej

99%

Intuicyjny

Przejrzystość oraz intuicyjność aplikacji sprawia, że każdy jej użytkownik bez specjalistycznego szkolenia wstępnego będzie w stanie bardzo szybko przejść od etapu rejestracji do procesu windykacji - zachęcamy do założenia konta w premon.pl Czytaj więcej

Dostępny i niezawodny

Technologia cloud'owa, w której został osadzony system Premon sprawia, że jest dostępny 24h, na dobę 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Dzięki wykorzystanej technologii aplikacja Premon jest najbardziej niezawodną aplikacją tego typu na rynku!

88%

Konkurencyjny cenowo

Aplikacja Premon jest absolutnie warta swojej ceny

Korzyści biznesowe wynikające z użytkowania Premon

01.

Poprawa kondycji finansowej firmy

Dzięki skutecznej windykacji należności firmy szybciej odzyskują długi, co skutkuje lepszą płynnością finansową firmy.

02.

Oszczędność czasu

Automatyzując proces windykacji w firmie poprzez zastosowanie mechanizmów masowej wysyłki monitów, pracownicy naszych klientów mogą poświęcić swój czas na inne obowiązki. Ponadto, dzięki informatyzacji procesu windykacji nasi klienci mogą w sposób metodyczny monitować wszystkich swoich kontrahentów (nie koncentrując się jedynie na puli najbardziej znaczących faktur czy kooperantów).

03.

Uporządkowanie procesu finansowego

System Premon przyczynia się bezpośrednio do porządkowania i systematyzowania działań finansowych w obszarze polubownej windykacji należności w firmach, które go używają.
Dzięki Premon nasi klienci poprawiają standard swojej windykacji, choćby dla tego, że wnosi on do firm zunifikowany i konsekwentny sposób komunikacji z kontrahentami. 

premon.pl
Adres

SMAPPS Sp. z o.o.
​ul. Tytusa Chałubińskiego 9/2 02-004 Warszawa
Polska

Kontakt

Email: kontakt@premon.pl